Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca w Lublinie i lubelskim (oferty, płaca)

Utworzony przez fiej, 28 września 2012 r. o 07:36
dlaczego firma szukająca tłumacza nazywa tłumacza sekretarką?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
imię twoje hipokryzja napisał:
dlaczego firma szukająca tłumacza nazywa tłumacza sekretarką?
Ta firma i rekrutacja na sekretarkę jest już legendą w internecie Aż dziwne, że ktoś się jeszcze na to łapie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh bo tak! musisz znac 5 jezykow odbierac towar rozwozic ,planowac spotkania zdawac codziennie raporty ! w ramach jednego stanowiska za 1300 brutto na umowe zlecenie życie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na podobnej rozmowie dotyczacej pracy w sklepie komputerowym. Mam 20 letnie doswiadczenie w serwisie , handlu etc. Zaproponowano mi 1500 brutto na początek oczywiście umowa śmieciowa. Wyliczyłem szanownemu właścicielowi jakie mam koszta miesięczne to powiedzial że woli jednak zatrudnić studenta bo pracują za każde peiniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja siedze tu od 4 miesiecy łapie jakieś dorywcze roboty oczywiście za 5 zł na reke aby tylko zarobić Mam troche oszczedności i niewiem czy do warszawy jechać wynająć stancje i czegoś tam szukać???????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
darek napisał:
ja siedze tu od 4 miesiecy łapie jakieś dorywcze roboty oczywiście za 5 zł na reke aby tylko zarobić Mam troche oszczedności i niewiem czy do warszawy jechać wynająć stancje i czegoś tam szukać???????????????????????
Darku siedzenie tutaj, to strata czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ciągle narzekają, że nie ma w ogóle pracy. A jak się jakieś oferty pojawią, to brać nie chcą, bo im nie pasi, wolą nic nie robić, siedzieć przed komputerem całymi dniami i narzekać, że "nie ma pracy dla ludzi z ich wykształceniem".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dwoch miesiecy poszukaja glazurnikow do pracy w Szwecji i zarobki horeondalnie wysokie. Niestety, polskie i szwedzkie prawo pracy tak sobia wzajemnie przeszkadzaja, ze skandynawska firma boi sie wyjsc z ogloszeniem. Moj kuzyn dla ich pracuje juz siodmy miesiacm i potrafi odlozyc miesiecznie do 4 tys. pln. Czy u nas zawsze musi byc pod przyslowiowa gorke?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MDNA napisał:
Ludzie ciągle narzekają, że nie ma w ogóle pracy. A jak się jakieś oferty pojawią, to brać nie chcą, bo im nie pasi, wolą nic nie robić, siedzieć przed komputerem całymi dniami i narzekać, że "nie ma pracy dla ludzi z ich wykształceniem".
Praca nie na umowę o pracę (na zlecenie, o dzieło na czarno), to zajęcie a nie praca. Akwizycja, to nie praca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tyle napisał:
Praca nie na umowę o pracę (na zlecenie, o dzieło na czarno), to zajęcie a nie praca. Akwizycja, to nie praca.
Jakiekolwiek działanie, za które Ci zapłacą - to praca. O ile pamiętam socjalizm miał parę lat na dowiedzenie praktyczności swoich postulatów. Proponuję mniej gwyborczej, a więcej samodzielnego myślenia i wyciągania wniosków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś nie ma czego do garnka włożyć to i za 4 złote na godzine będzie pracował, no chyba że jest łajzą, to wtedy żebrze na dziecko/psa albo siedzi i zasiłek pobiera. A praca czeka, wcale nie jest tak czarno jak to wszyscy rysują!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S.kot napisał:
Jeśli ktoś nie ma czego do garnka włożyć to i za 4 złote na godzine będzie pracował, no chyba że jest łajzą, to wtedy żebrze na dziecko/psa albo siedzi i zasiłek pobiera. A praca czeka, wcale nie jest tak czarno jak to wszyscy rysują!
TUSKU jak żyć ???????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem tego ogłoszenia z Ryk, jak mam być nauczycielem kontraktowym niespełna 2 lata po ukończeniu studiów, a bardzo chcę pracować w zawodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w jednej z ofert: umiejętność obsługa komputera oraz programu MC OFICCE. jakis matoł to pisał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK ZNLEŹĆ PRACE PO SZKOLE JAK WSZEDZIE CHCA DOŚWIADCZENIE TUSKU ODEJDZ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Onion napisał:
Jakiekolwiek działanie, za które Ci zapłacą - to praca. O ile pamiętam socjalizm miał parę lat na dowiedzenie praktyczności swoich postulatów. Proponuję mniej gwyborczej, a więcej samodzielnego myślenia i wyciągania wniosków.
No właśnie o ile ci zapłacą. Mi już 3 lata nie płącą, walczę o moje pieniądze z umowy o dzieło w sądzie cywilnym (PIP i sąd pracy nie miesza się w cywilnoprawne) i niewiadomo kiedy zapłacą, to była praca czy nie? Czy można nazwać praca coś za co nie zapłacono przez 3 lata? a na czarno myślisz, ze lepiej? Jak nie masz kolegów którzy "wyegzekwują" wynagrodzenie od pracodawcy, to możesz mu naskoczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zdobyć (udokumentowane) doświadczenie jak nie chcą zatrudniać a nawet łąskę robią o to to też trudno - staż ? , który i tak traktowany jest przez potencjalnych pracodawców po macoszemu.... Wysłanych mnóstwo CV na różnego typu pracę ( również fizyczna - magazynier ,dostawca, merchanidiser sry ale taka praca nie wymaga wilkich kwalifikacji...) odpowiedzi jak kot na płakał .Nawet gdy spełnia się pełne wymagania odpowiedzi brak!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mariusz napisał:
JAK ZNLEŹĆ PRACE PO SZKOLE JAK WSZEDZIE CHCA DOŚWIADCZENIE TUSKU ODEJDZ !!!
nie obawiaj się, przyjdzie następny ..... i będzie dalej to samo tzn. dbał o siebie, ja już czekam 31 lat na poprawę, bo pieprzona solidarność mi to obiecała i co mam, jałmużnę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oferta pracy na stanowisku: Manager, organizator imprez, konsultant ślubny Więcej informacji dotyczących charakteru, zakresu pracy pod linkiem http://www.malibu.lublin.pl/_index.php?page=galeria&kategoria=wesela Po zaznajomieniu, jeżeli widzisz się na tym polu działania - zadzwoń lub napisz maila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie obawiaj się, przyjdzie następny ..... i będzie dalej to samo tzn. dbał o siebie, ja już czekam 31 lat na poprawę, bo pieprzona solidarność mi to obiecała i co mam, jałmużnę
Ja myślę że limit IDIOTÓW się już w tym kraju wyczerpał,TUSK odejdzie to już może być tylko lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...